Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
mgr. Sławomira Chwałka

Sławomir Chwałek podczas wystąpienia

W dniu 30 marca 2021 roku w Instytucie Geografii i Nauk o Środowisku, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Sławomira Chwałka:

Uwarunkowania środowiskowe lokalizacji i funkcjonowania Nea Pafos
(IV BC-IV AD) na Cyprze - studium geoarcheologiczne

promotor:
dr hab. Tomasz Kalicki prof. UJK

Recenzenci:
dr hab. Iwona Hildbrandt-Radke prof. UAM
dr hab. Piotr Szwarczewski

Obrona pracy doktorskiej zakończyła się sukcesem doktoranta Zakładu. Serdeczne gratulacje dla nowego Pana doktora!

dodany 30.03.2021

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej
mgr. Grzegorza Pabiana

Grzegorz Pabian podczas wystąpienia

W dniu 29 marca 2021 roku w Instytucie Geografii i Nauk o Środowisku, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Grzegorza Pabiana:

Transformacja obszarów pogórniczych w Świętokrzyskiem i możliwości ich wieloaspektowego wykorzystania

promotor:
dr hab. Tomasz Kalicki prof. UJK

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Andrzej Paulo
dr hab. inż. Elżbieta Pietrzyk-Sokulska
dr hab. Barbara Radwanek-Bąk

dodany 29.03.2021

Światowy Dzień Mokradeł - 2021

Logo zbiornik wodny w kształcie serca

W tym roku Światowy Dzień Mokradeł obchodzony jest pod hasłem
Mokradła i woda.

dodany 31.01.2021

Nagrody Rektora - 2020

Nagroda Rektora dla Tomasza Kalickiego - 2020

W dniu 21 grudnia 2020 roku odznaczono i uhonorowano nagrodami Rektora wybitnych pracowników naukowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Wœród wyróżnionych znalazł się kierownik zakładu, Tomasz Kalicki.

Serdeczne gratulacje!

dodany 23.12.2020

E-konferencja pt. Regional geology of the West of the East European Platform and adjacent territories - Mińsk 2020

Logo konferencji