Wykład Tomasza Szczęsnego - Kielce 2024

Plakat jak oswoić zmiany klimatu

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa i studentów na otwarte zebranie naukowe Zakładu Geomorfologii i Geoarcheologii w dniu 12.06.2024 o godz. 11.00 w budynku G sala B2 (WNŚiP UJK), na którym Pan Tomasz Szczęsny wygłośi wykład pt. Jak oswoić globalne ocieplenie.

Serdecznie zapraszamy!

dodany 10.06.2024

Konferencja Naukowa Park Przemysłowy - Społeczne Funkcje Terenów Poeksploatacyjnych - Jaworzno 2024

Ośrodek Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera