Promocja przewodnika geoedukacyjnego Dolina Świśliny

Prodziekan WSiP UJK wraz z autorami jednego z przystanku przewodnika na tle gotowej tablicy geoedukacyjnej

W dniu 23 listopada 2021 roku odbyła się promocja przewodnika geoedukacyjnego oraz tablic do ścieżki geoedukacyjnej pt. Dolina Świśliny, której współautorami są m.in. pracownicy Zakładu i doktoranci.

Fotorelacja z wydarzenia
UJK - WSP
Czasopismo UJK
TVP Kielce
Teleexpres Extra - 24.11.2021 - 6:40
Lokalna Telewizja - Kunów
Echo Dnia
Radio Kielce
PIG - BIP - Kielce

dodany 23.11.2021

PYRAC - Poznań Young Researchers’ Archaeology Conference 2021

W dniach 17-19 listopada 2021 roku w Poznaniu odbyła się międzynarodowa konferencja PYRAC - Poznań Young Researchers’ Archaeology Conference. W trakcie konferencji pracownicy Zakładu i studenci wygłosili następujące referaty:

Krzysztof Żurek, Tomasz Kalicki, Adam Wawrusiewicz
Network of Lusatian ashfield community objects and human- environment relations, NE Poland

Marcin Frączek, Jakub Niebieszczański, Krzysztof Żurek
Early medieval settlements complex near Grodzisk (NE Poland) in the view of interdisciplinary research

Cyryl Konstantinovski Puntos, Tomasz Kalicki
Transformation of the Carpathian hillforts in SE Poland during last Centuries

dodany 20.11.2021

Promocja przewodnika geoedukacyjnego Dolina Świśliny - zaproszenie

Poster promocący przewodnik geoedukacyjny Dolina Świśliny

dodany 09.11.2021

II. Posiedzenie Komisji Archeologii Trójmorza Neolitu
i Epoki Brązu

Logo UAM

W dniu 05 listopada 2021 roku w Poznaniu odbyło się II. Posiedzenie Komisji Archeologii Trójmorza Neolitu i Epoki. W trakcie konferencji pracownicy Zakładu i doktoranci wygłosili następujące referaty:

Adam Wawrusiewicz, Tomasz Kalicki, Krzysztof Żurek, Marcin Frączek, Aleksander Piasecki
„Fortece na bagnach”. Interdyscyplinarne badania obiektów o charakterze obronnym z późnej epoki brązu w dorzeczu Biebrzy i środkowej Narwi

dodany 07.11.2021

Wielki Plebiscyt Edukacyjny 2021 - Świętokrzyskie

Logo plebiscytu z uśmiechającymi się dziećmi i nauczycielami

W plebiscycie organizowanym przez Echo Dnia pt. Wielki Plebiscyt Edukacyjny
w kategorii Nauczyciel akademicki nominowano następujących pracowników zakładu:

Ogłoszono wyniki!

Tomasz Kalicki - Głosuj - Miejsce 12
Ewa Nowak - Głosuj - Miejsce 24
Paweł Przepióra - Głosuj - Miejsce 10

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu, które będzie trwało do 14 grudnia do godz. 20:30.

Zachęcamy również na głosowanie na nasz Uniwersytet.

Głosuj na UJK - Miejsce 2

dodany 29.10.2021

Kompleksowa Ekspedycja Jaćwieska -2021

People in conference room